[صفحه اصلی ]   [ English ]  
:: صفحه اصلي درباره انجمن اخبار و رویدادها جستجو ثبت نام ارسال پیام ::
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
آشنایی با پایگاه::
رویدادها و اخبار ::
خبرنامه انجمن::
عضویت در پایگاه::
مقالات::
کمیته‌های تخصصی::
نشریات::
پیوندها::
گالری تصاویر::
تماس با انجمن::
پست الکترونیک::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
فرم ثبت نام اعضای حقیقی
..
:: آیین‌نامه تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هیأت بازرسان - 1395/03/26 ::
 | تاریخ ارسال: 1395/3/26 | 
به اطلاع کلیه فارغ التحصیلان رشته های روان شناسی و مشاوره می رساند در یکصد و هفتادمین جلسه شورای مرکزی مورخ 95/3/24 مصوب شد با توجه به انجام انتخابات شورای مرکزی در تاریخ 95/4/25 کسانی که قصد عضو شدن و تمایل به رای دادن به کاندید مورد نظر خود را دارند صرفا تا تاریخ 95/4/17 می توانند عضو شوند و در هفته تبلیغات از تاریخ 95/4/17 تا 95/4/26 هیچ‌گونه ثبت نامی صورت نمی‌گیرد. همچنین شورای مرکزی تصویب نمود برای عضویت صورتجلسه دفاع ملاک نمی باشد و باید حداقل مدرک موقت فرد متقاضی اخذ شود.
بسمه تعالی
آیین‌نامه تبلیغات چهارمین دوره انتخابات شورای مرکزی و هیأت بازرسان


ماده1: از زمان ثبت نام داوطلبان تا هنگام شروع تبلیغات رسمی، انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی له و یا علیه ممنوع می باشد.

ماده2: کلیه تبلیغات انتخاباتی داوطلبان و حامیان آنها هفت روز قبل از روز اخذ رأی آغاز می­شود و دقیقاً بیست و چهار ساعت قبل از شروع اخذ رأی پایان می­پذیرد.

ماده3: چنانچه داوطلبان یا حامیان آنها بخواهند در آثار تبلیغاتی از اعلام نظر شخصیت ها در تأیید خود استفاده کنند، لازم است اولاً اعلام نظر شخصیت ها بدون ذکر عنوان و مسئولیت حقوقی باشد، ثانیاً مدرک کتبی امضاء شده شخصیت­ها، تسلیم هیأت اجرایی شده باشد.

ماده4: پس از اعلام حمایت مستند گروه ها و انجمنها و اقشار مختلف به نامزد مورد نظر، نامزد می­تواند حمایت آنان را در آثار تبلیغاتی مجاز خود درج و منتشر نماید.

ماده5: انتشار هرگونه محتوی و آثار تبلیغاتی که در فضای مجازی و یا غیر مجازی توسط نامزد و یا حامیان وی به تبلیغات سوء و تخریب علیه سایر نامزدها منجر گردد، ممنوع می­باشد.

ماده6: تبلیغ حضوری و نصب کلیه آثار تبلیغاتی در شعبه اخذ رأی ممنوع بوده و حضور غیرمتعارف نامزدها پای صندوق رأی و اطراف ممنوع میباشد.

ماده7: هرگونه انتشار اخبار زودهنگام و کذب در مورد تأیید و یا رد صلاحیت، شمارش و نتایج آراء و ادعای بیاساس پیرامون تقلب در انتخابات و یا مخدوش بودن انتخابات از سوی نامزد و یا حامیان آنها ممنوع می­باشد.

ماده8: انتشار هرگونه محتوی در جهت تحریک، ترغیب، تطمیع یا تهدید افراد به خرید و فروش آراء، رأی دادن با اسناد جعلی، جعل اوراق تعرفه، رأی دادن بیش از یک بار و سایر روشهای تقلب در رأی گیری و شمارش آرا از سوی نامزد و یا حامیان وی ممنوع میباشد.

ماده9: نامزدهای انتخاباتی مکلفند در صورت استفاده از وبگاه و شبکههای پیام رسان اجتماعی (داخلی و خارجی) در امر تبلیغات انتخابات، قبلاٌ عنوان شبکه و نشانی مربوطه را به هیأت اجرایی مرکز حوزه انتخابیه و هیأت نظارت مربوطه اعلام نمایند.

ماده10: تخطی از کلیه موارد فوق، تخلف محسوب شده و در ستاد مرکزی انتخابات موارد جزء به جزء بررسی و تصمیم گیری خواهد شد و نامزدها مکلف به پذیرش تصمیمهای یاد شده میباشند.

این آیین­نامه در 10 ماده مورخ 95/3/13 توسط ستاد مرکزی انتخابات به تصویب رسید.
دبیرخانه ستاد انتخابات
دفعات مشاهده: 8917 بار   |   دفعات چاپ: 482 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
انجمن علمی روانشناسی بالینی ایران Iranian Clinical Psychology Association
Persian site map - English site map - Created in 0.04 seconds with 44 queries by YEKTAWEB 4212